sports-fun

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

free and general talking for all


4 απαντήσεις

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Πιοτρ
    Πιοτρ
    Kωλοτούμπας
    Kωλοτούμπας


    Αριθμός μηνυμάτων : 988
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2008

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από Πιοτρ Τετ Απρ 30, 2008 2:58 pm

    self explanatory

    Εδω ποσταρουμε για ολα τα αθληματα.

    ______________________________________________-

    Εχθες ο Ηρακλης νικησε τον ΠΑΟ στο βολλευ,εκανε το 3-0, σουίπ,σκουπα,φσατ και πρωταθλημα. lol!
    Bob
    Bob
    Αφεντικό
    Αφεντικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 1419
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2008
    Ηλικία : 30

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Απ: Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από Bob Τετ Απρ 30, 2008 3:23 pm

    Kύπελοοοο κυπελόοοοο,Ηρακλάρα φέρε τους το κύπελοοοο,κυπελόοοοο,κυπελόοοοοοοο στον Πύργο τον Λευκόοοοοοο


    Cool Cool
    Alexis_Z
    Alexis_Z
    Mr.Τσουτσουνάκιας
    Mr.Τσουτσουνάκιας


    Αριθμός μηνυμάτων : 81
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2008
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Καλλιθεα,Αθηνα

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Απ: Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από Alexis_Z Τετ Απρ 30, 2008 3:27 pm

    Εσεις που ειστε στο βολευ??? Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 652614 lol!
    Bob
    Bob
    Αφεντικό
    Αφεντικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 1419
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2008
    Ηλικία : 30

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Απ: Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από Bob Τετ Απρ 30, 2008 7:22 pm

    Σωθήκαμε Cool Cool Cool Cool
    Bob
    Bob
    Αφεντικό
    Αφεντικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 1419
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2008
    Ηλικία : 30

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Απ: Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από Bob Παρ Μάης 02, 2008 11:45 am

    Ο Κράβαρικ... αυτοπροτάθηκε για πρόεδρος-προπονητής-παίκτης!

    Σε μια αιφνιδιαστική και μάλλον ριζοσπαστική πρόταση προχώρησε ο Αντρέι Κράβαρικ, στη συνέντευξη Τύπου που παρέθεσε έκτακτα. Ο Ελληνοσλοβάκος πετοσφαιριστής κατέθεσε πρόταση στην οικογένεια του Ηρακλή να αναλάβει πρόεδρος, προπονητής, αλλά να παραμείνει και παίκτης στην ομάδα βόλεϊ του «Γηραιού», τονίζοντας πως έχει ήδη οργανώσει ένα τριετές πλάνο, στο οποίο οι «κυανόλευκοι» με μικρότερο μπάτζετ θα φτάσουν στην κορυφή της Ευρώπης!

    Αναλυτικά, ο Κράβαρικ, είπε: «Το όχι είναι αντρική απάντηση. Μου κάνει το ναι ή το όχι. Δεν περιμένω απάντηση σήμερα ή αύριο, αλλά ας υπάρξει πρώτα η σκέψη. Αποφάσισα να γίνω πρόεδρος, προπονητής και παίκτης ταυτόχρονα και να παίρνω αποφάσεις με ότι έχει να κάνει με όλα τα τμήματα βόλεϊ του Ηρακλή. Σας θέλω όλους μαζί. Έχω κάνει ήδη προγραμματισμό, για την επόμενη τριετία, με χαμηλότερο μπάτζετ, αλλά με το οποίο θα συνεχίσουμε να παίρνουμε τίτλους. Περισσότερους απ' ότι μέχρι τώρα. Κυρίως το Τσάμπιονς Λιγκ, που είναι το πιο σημαντικό για μένα. Το πρώτο χρόνο μπορεί να μην πάρουμε, αλλά σίγουρα θα επιστρέψουμε την ομάδα στις 4 καλύτερες της Ευρώπης. Στο δεύτερο και τρίτο χρόνο θα τα πάρουμε όλα. Θέλω οπωσδήποτε ο Ηρακλής να βγάζει δικούς του παίκτες, είναι ζωτικής σημασίας αυτό. Προτείνω μια συγκεκριμένη οργάνωση για το τμήμα, με δικούς μου ανθρώπους, αλλά σας θέλω όλους μαζί να βοηθήσουμε τον Ηρακλή. Βεβαίως πολλά θα εξαρτηθούν από τις εκλογές που θα γίνουν στο Γ.Σ. Θέλω τον Τάσο Αδαμίδη, το Νίκο Αρταβάνη, το Νίκο Παναγόπουλο, ανεξάρτητα από το αν θα είναι ξανά υποψήφιος για τον ερασιτέχνη. Είναι και άλλοι βέβαια, εκτός από αυτά τα ονόματα. Θα είμαι πρόεδρος, παίκτης και προπονητής με τα ίδια λεφτά, αλλά θα κάνω περισσότερη δουλειά. Εγώ δεν κάνω τίποτα, απλά προπονούμαι και παίζω. Περνάω περίφημα, είμαι ένας τεμπέλης πρώτης κατηγορίας. Έχω μια υπέροχη ζωή. Θέλω λοιπόν να την αφήσω και να κάνω κι άλλα πράγματα, όπως το να τρέξω να βρω χορηγούς και σπόνσορες για τον Ηρακλή. Αν η απάντηση είναι όχι, θα συνεχίσω να παίζω κανονικά στον Ηρακλή».

    Πηγή:http://www.metrosport.gr/


    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 69348 Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 69348 Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 69348 Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 69348 Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 69348 Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 69348 Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 69348
    Bob
    Bob
    Αφεντικό
    Αφεντικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 1419
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2008
    Ηλικία : 30

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Απ: Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από Bob Σαβ Μάης 03, 2008 7:03 pm

    Mερικές φωτό απ'την φιέστα του Γηραιού Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 911548

    Σπόιλερ:

    Πηγή:www.iraklis-g10.gr
    michael1
    michael1
    Little baby
    Little baby


    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Salonika

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Απ: Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από michael1 Σαβ Ιουν 14, 2008 12:28 am

    Σε αυτο το τοπικ αποφασισα να κανω την οφ τοπικ ερωτηση μου:

    Petrominayan ποια ειναι αυτη στη φωτο ρε?????

    Να ρωτησω και κατι ον τοπικ. Ο Αρης εξακολουθει να ειναι μονιμος πρωταθλητης στο μπειζμπολ??
    (δεν κανω πλακα ε tongue )
    Bob
    Bob
    Αφεντικό
    Αφεντικό


    Αριθμός μηνυμάτων : 1419
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2008
    Ηλικία : 30

    Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα Empty Απ: Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα

    Δημοσίευση από Bob Σαβ Ιουν 14, 2008 8:18 am

    Σοβαρά;;;; tongue

    Eγώ άκουσα ότι η ΑΕΚ πέρσυ βγήκε πρωταθλητρια στην ξιφασκία... Γενική Συζήτηση για τα αθλητικά δρώμενα 68237

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 19, 2024 10:20 pm